lat rus eng est lit
russitemail

PRO Sistēmas SIA

Mārupes iela 20, Rīga, LV-1002

67 615 233

Darba laiks: POTCP   9.00-17.30


Noteikumi

Privātuma politika

Privātuma atruna nosaka SIA „PRO Sistēmas”  saistībā ar  mājaslapu  www.laikamasina.lv (turpmāk – mājaslapa). Mājas lapā apmeklētāju personas datu aizsardzība tiek nodrošināta atbilstoši Eiropas Savienības un Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Mājas lapā un datu glabāšanā ir veikti visi nepieciešamie pasākumi, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā. Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta, izmantojot mājaslapu, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim sniegt apmeklētājiem pieprasīto informāciju, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu.

SIA „PRO Sistēmas” pilnībā respektē Jūsu tiesības uz privātumu, un neievāks nekādu personīgo informāciju par Jums šajā mājaslapā bez Jūsu piekrišanas. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat SIA „ PRO Sistēmas” tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu un citiem normatīvajiem aktiem. Sniegtā informācija tiks izmantos tikai tiem ieguves mērķiem, kādiem Jūs šo informāciju sniedzāt. Pēc Jūsu pieprasījuma esam gatavi sniegt pilnīgāku informāciju par Jūsu personas datiem un to apstrādi.

Jautājumos, kas saistīti ar personas datu apstrādi, aicinām sazināties ar SIA „PRO Sistēmas”, rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@laikamasina.lv, vai iesniedzot attiecīgu iesniegumu.

SIA „PRO Sistēmas”  rīcībā esošie personas dati tiek glabāti, līdz tiek sasniegts to apstrādes nolūks vai normatīvajos aktos paredzēto laiku. Pēc tam dati tiek dzēsti, ja vien normatīvajos aktos nav paredzēts ilgāks datu glabāšanas periods.


Norēķinu veidi
 
Visas preču cenas norādītas EUR ar PVN (21%).
Par precēm var norēķināties sekojošos veidos:

  • Skaidrā naudā: saņemot preci laikamasina.lv birojā. Kopā ar preci jūs saņemat kases čeku un preču pavadzīmi
  • Ar bankas karti: saņemot preci laikamasina.lv. birojā. Kopā ar preci jūs saņemat kases čeku un preču pavadzīmi
  • Bankas pārskaitījums: Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemat rēķinu, tiklīdz tas tiek apmaksāts, notiek preces piegāde (par to papildus vienojoties).  Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemat rēķina oriģinālu un preču pavadzīmi.
  Pastāvīgiem laikamasina.lv klientiem tiek dota iespēja iegādāties preci ar pēcapmaksu.

Distances līgums


Balstoties uz Latvijas Ministru kabineta noteikumu Nr.207 „Noteikumi par distances līgumu” klientam ir tiesības, neuzrādot atteikšanās iemeslu, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no iegādātās preces un atdot to atpakaļ pārdevējam.

Laikamasina.lv patur tiesības atteikt šī līguma izpildi, ja nav saglabāts pirkumu apliecinošs dokuments.

Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu info@laikamasina.lv vai pa tālr. 29163309.

Par preci samaksātā nauda tiks atgriezta Jums personiski vai ar pārskatījumu. Ja maksa par pirkumu tika veikts ar pārskatījumu, arī nauda pēc preces atgriešanas tiks atgriezta Jūsu bankas kontā.

Kā iepirkties?


Pirkumu interneta veikalā var veikt jebkurš klients, un pirkuma noformēšanai nav nepieciešama reģistrēšanās.
Lai ātrāk atrastu vajadzīgo, izmantojiet meklēšanas funkciju, ievadot atslēgvārdu vai konkrētu Jūs interesējošā modeļa numuru.

Pasūtījumus var veikt:
  • jebkurā diennakts laikā, atlasot preces internetā;
  • zvanot darba dienās no 09.00 līdz 17.30 pa tālruni 67611080.

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 09.00 līdz 17.30. Pēc pasūtījuma apstrādes ar Jums sazināsies PRO Sistēmas SIA pārstāvis, lai precizētu nepieciešamo informāciju un apstiprinātu pasūtījumu.

Laikamasina.lv patur tiesības atsevišķus pasūtījumus - (daudz preču pozīcijas, liels pasūtījuma apmērs, liela kopsumma) apstrādāt tikai pēc apmaksas saņemšanas.

Preču cenas ir norādītas ar Pievienotās vērtības nodokli 21%. Cenā nav iekļauta maksa par piegādi.

Ja precei ir piemērota akcijas cena, tad tā ir spēkā jebkuram pircējam un ir aktuālā pārdošanas cena.

Preču atlikumiem ir informatīvs raksturs, to atjaunošana notiek reizi dienā. Ja Jūsu izvēlētā prece nebūs pieejama, mēs piedāvāsim tās aizvietošanu ar līdzvērtīgu vai saņemšanu līdz ar jaunu preču pievedumu.

 
Preču piegāde


Piegādes iespējas un izmaksas uzziniet, sazinoties ar mums pa tālr. 29163309
Pirkumu grozs (0) - 0.00
Seko mums:
DIRcms
©2014 laikamasina.lv   Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta