lat rus eng est lit
russitemail

PRO Sistēmas SIA

Mārupes iela 20, Rīga, LV-1002

67 615 233

Darba laiks: POTCP   9.00-17.30


Video inspekcijas kameras

vCamMX-2 Mini cauruļvadu videoinspekcijas sistēma

vCamMX-2 Mini cauruļvadu videoinspekcijas sistēma

kods:
ražotājs: VIVAX-METROTECH
Ir noliktavā gab.
cena5,300.00 €
gab.
Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 17.10.2019.
Noliktavas atlikumam ir informatīvs raksturs.
Cauruļvadu videoinspekcijas sistēma vCamMX-2 Mini ar 18 mm videokameru un 30 m stūmējtrosi no VIVAX-METROTECH.

VCamMX-2 pilnā mini videoinspekcijas sistēma sniedz jums iespēju veikt virkni pārbaužu, tostarp iekštelpu kanalizācijas cauruļu līnijās, sānu līnijās līdz 100 mm diametrā un ventilācijas caurulēs. 

Vadības modulis vCamMX-2 ir projektēts un izgatavots, ievērojot santehniķu vajadzības. Jaunākās tehnoloģijas attēlveidošanas un ierakstīšanas procesā ir noslēptas izturīgā ABS termplastmasas korpusā, kas ir piestiprināts pie nerūsējošā tērauda rāmja un ir īpaši izgatavots skarbiem apstākļiem.

VCamMX rāmji ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda cauruļu konstrukcijas ar vieglu, izturīgu oglekļa šķiedru stūmējtroses cilindru. Spilgts dienā lasāms LCD ekrāns un rāmis, ko var izmantot vertikālā vai horizontālā stāvoklī, ir izmantojami ierobežotā telpā, un ir ievietojamas lielākajā daļā transportlīdzekļos. Kameras ir izsekojamas un nosakāms to atrašānās dziļums, izmantojot iebūvētos 640 Hz ģeneratorus (opcija) un pazemes komunikāciju meklētājus ar zondes funkciju. 

Divas lietotāja maināmas kameru galvas (D18-MX / 18 mm un D26-MX / 26 mm diametrā) ir piemērotas  MX 
tipa spolei, kas ļauj lietotājam ērti izpētīt cauruļvadus no 25 mm līdz 100 mm diametrā. Sistēma ir pieejama ar 30 m un 50 m stūmējtrosēm uz izvēli.

Konkrētājā piedāvājumā par 5300,- EUR ar ietvertu PVN:
 vCamMX-2 Mini datu ierakstīšanas/apstrādes/saglabāšanas/apskates elektronikas bloks uz nerūsējošā tērauda rāmja ar D18-MX (D=18 mm) pašlīmeņojošu videokameru un 30 m garu un 10 mm resnu stiklašķiedras stūmējtrosi.

Pilnāku tehnisko specifikāciju variet skatīt šeit: https://www.vivax-metrotech.com/vivax-product/vcammx-2/ 
Pirkumu grozs (0) - 0.00
Seko mums:
DIRcms
©2014 laikamasina.lv   Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta