lat rus eng est lit
russitemail

PRO Sistēmas SIA

Mārupes iela 20, Rīga, LV-1002

67 615 233

Darba laiks: POTCP   9.00-17.30


Mitruma mērītāji

Mitruma mērītājs betona klājumiem TRAMEX Hygrohood, neatkarīgs no betona ķīmiskā sastāva un armatūras

Mitruma mērītājs betona klājumiem TRAMEX Hygrohood, neatkarīgs no betona ķīmiskā sastāva un armatūras

kods: TX1202021
ražotājs: Tramex
Ir noliktavā 2 gab.
cena210.00 €
gab.
Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 20.05.2022.
Noliktavas atlikumam ir informatīvs raksturs.
TRAMEX HYGROHOOD - IZOLĒTS HIGROMETRS
Tramex Hygrohood no Īru firmas TRAMEX ir izolēts mitruma mērītājs ar iebūvētu higrometru un termometru, ko izmanto negraujošai betona un citu grīdu un klona relatīvā mitruma pārbaudei atbilstoši starptautiskajiem standartiem.

Higrohood rādījumi nav atkarīgi ne no betona ķīmiskā sastāva un ne no armatūras vai metāla fibru klātbūtnes betonā!

Higrometrs ir rūpnīcā kalibrēts uz 75% RH pie 20 ° C.
Kalibrēšanai jābūt stabilai vismaz vienu gadu no iegādes datuma, ja vien ierīce nav fiziski bojāta vai nepareizi izmantota.
Mērījumu diapazons ir 20% - 99% RH, ar temperatūras diapazonu 0 ° C - 50 ° C / 32 ° - 122 ° F. 
Pielaides: +/- 3%, +/- 1 ° C / +/- 2 ° F. 
Barošana: CR2032 baterija.
Izmēri: 195 x 195 x 55 mm
 
Ražotāju vai valsts standarta ieteikumi:
Lielbritānijas standartu prakses kodekss BS8201, BS8203, BS5325 ierosina, ka betona grīdai vai klājumam jābūt pietiekami sausam, lai varētu uzklāt elastīgu grīdas segumu un pārbaudīt, izmantojot izolētas necaurlaidīgas pārsega metodi. Nesagraujošās mitruma satura pārbaudes ar Tramex CME5, CMEX5, CME4 vai CMEX2 var veikt, līdz grīda vai klona grīda sasniedz grīdas seguma ražotāja noteikto mitruma līmeni. To pielietošanu ierobežo betona slānī esoša armatūra vai metāla fibras. No šīs problēmas brīvs ir Hygrohood, ar kuru var veikt materiālu negraujošu mitruma satura testu.

Pirms testa sagatavošana:
Lai iegūtu labākos un precīzākos rezultātus, testi jāveic pēc tam, kad ēkas, kurā atrodas klājums, iekšējie apstākļi ir bijuši normālā ekspluatācijas temperatūrā un mitrumā vismaz 48 stundas. Visām mākslīgās sildīšanas vai žāvēšanas iekārtām jābūt izslēgtām vismaz 96 stundas pirms mēģinājumu veikt galīgos mērījumus, pretējā gadījumā normālos ekspluatācijas apstākļos rezultāti var precīzi neatspoguļot esošās mitruma daudzumu vai mitruma kustību klājumā. Izvairieties no testēšanas vietās, kur ir tieša saules gaisma vai siltuma avoti. Mākslīgo palīglīdzekļu izmantošana betona paātrinātai žāvēšanai nav ieteicama. Ja tos lieto, ieteicams tos izslēgt vismaz četras dienas pirms pēdējo lasījumu veikšanas. Ir izdevīgi zināt vietnes fonu, piem. kad tika ielieta grīda vai klons, biezuma līmeņi utt.
 
Testēšana:
1. Pirms Hygrohood novietošanas uz grīdas plātnes virsmai jābūt tīrai no svešķermeņiem un noslaucītai no putekļiem vai vaļīgiem materiāliem, kas varētu ietekmēt labu blīvējumu starp HYGROHOOD korpusa blīvējuma sistēmu un un grīdas virsmu.
2. Ar butila lenti piestipriniet HYGROHOOD pie betona virsmas.
3. Higrometrs reģistrēs minimālās un maksimālās vērtības, kamēr tas būs ieslēgts. Ir pieejamas C ° / F ° mērvienības. Kad ierīce tiks izslēgta, atmiņa tiks atiestatīta.
 
Vienmēr skatiet līmes un / vai grīdas seguma ražotāja ieteikumus par pieņemamiem mitruma satura līmeņiem betona grīdas klājumos.
Pirkumu grozs (0) - 0.00
Seko mums:
DIRcms
©2014 laikamasina.lv   Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta